Caribe Magazine

Carib Magazine is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Medailles voor schansspringers?

0u40: Jeremy Flores (surf)

2 uur: Vincent Millau, Aurelien Giroud (ski)

2 uur: Céline Guberville, Mathilde Lamol (schot)

2 uur: Lucy Anastasio (Terre)

2:30: Emmanuel Petit en Eric Delaunay (opnames)

2:40: Michael Bowers (surfen)

2:40: Thibod en Guillaume Turlan (Godslastering)

3 uur: Emmanuel Lipison en Jia Nan Yuan indien gekwalificeerd (tafeltennis)

3:20 uur: Laura Tarantola en Claire Buffy (roeien)

3u25: Anita Blaise (vloot)

3:25: Pauline Ranvier (folie)

03.30 uur: Leon Marchand (zwemmen)

03:40: Mary Wattel (zwemmen)

3:50: Viool Arnauds, Margot Bellol, Marie Jacquet, Emma Lunati (roeien)

Vanaf 4 uur: Killian Le Bleuch in de Vierde Slag (Judo)

Vanaf 4 uur: Amandine Bouchard in de 14e Fight (Judo)

04:15 uur: Celine Guberville, Mathilde Lamoul als het de finale is (schot)

04:35 uur: Yosora Tepos (tinfolie)

04.40 uur: Pauline Addo (surfen)

5 uur: Delphine Delrue, Tom Jequill (Badminton)

05.05 uur: Thomas Goyard (zeilen)

05.05 uur: Marie Polo (zeilen)

5Q20: Johan Devay (surfen)

5:20 uur: Alexandre Bardent (CIF)

5:20 uur: Romeins kanon (Sif)

05.30 uur: Vincent Melo, Aurélien Giraud si finale (ski)

Rond 6 uur: Gaël Monfils (tennis)

Rond 6 uur: Caroline Garcia in ronde twee (tennis)

06:00 uur: Juliette Lapus (fietsen)

6:10 uur: Yannick Borrell (Sif)

6.32 uur: Martin Thomas (boot)

7 uur: Simone Josie, Emmanuel Lipison (tafeltennis)

7 uur: Jianan Yuan (tafeltennis)

7.30 uur: Marie Zelia Lafont (boot)

7:35 uur: Jean-Baptiste Bernaz (zeilen)

8 uur: Charlene Bacon (zeilen)

8:40 uur: Martin Thomas (boot)

09:38 uur: Marie Zelia Lafont (boot)

10.00 uur: Alexandre Ayach, Morgan Barbanson, Maxime Collard (paardrijden)

10.00 uur Frankrijk – Zuid-Afrika (voetbal).

10:05 uur: Melanie de Jesus dos Santos, Marine Boyer, Carolan Headet, Aline Friese (sportschool)

READ  Wout van Aert wint in laatste proef, Tadej Pogacar richting tweede kroning

10:55 uur JST – Frankrijk (mand 3 x 3)

12:00: Beryl Gastaldello (geboren)

12:24: Jonathan Atsu (zijn geboorte)

12:27 uur: Jordan Bothin (zwemmen)

12:50 uur: Bernard Kenji Matam (gewichtheffen)

12.58 uur: Mewyn Thomas (zwemmen)

Rond 13.00 uur: Fiona Ferro (tennis)

Rond 13 uur: Caroline Garcia en Kristina Mladenovic (tennis)

13.00 uur: Emmanuel Lipison en Jia Nanyuan kwalificeren zich (tafeltennis)

13.03 uur: Yohann Ndoye Brouard (zwemmen)

13:30 uur: Florent Manado, Maxime Grosset, Charles Rihou, Clément Mignon, Mehdi Mitila (zwemmen)

14:00 uur Chinese tijd – Frankrijk (3×3 basketbal)

14 uur: Frankrijk – Amerika (mand)

14:30 uur Hongarije – Franse tijd (hand)