Caribe Magazine

Carib Magazine is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Sport TV programma voor 4 september

01u00, 3e ronde (US Open) Over Eurosport2
01u00, 3e ronde (US Open) op Eurosport
03u00, 3e ronde (US Open) Over Eurosport2
03u00, 3e ronde (US Open) op Eurosport
05u00, 3e ronde (US Open) op Eurosport
07.00 uur, Games voor mensen met speciale behoeften (Handisport) in Frankrijk 3
09u00, Wereldkampioenschap Achtste Ronde. gratis oefening 3 (Superbike-test, Magny-Cours) op Eurosport2
09u00, Frans clubkampioenschap. De vierde stap (Quiberon Triathlon) over sport in Frankrijk
09u45, Wereldkampioenschap Achtste Ronde. pool (Supersport-test, Magny-Cours) op Eurosport2
10×20, Wereldkampioenschap Achtste Ronde. pool (Supersport, Magny-Cours-test) op Eurosport2
10u30, 1 cyclus (Formule 3, Nederlandse Grand Prix) op Canal + Sport
11 uur 05, Wereldkampioenschap Achtste Ronde. pool (Superbike-test, Magny-Cours) op Eurosport2
11:30, konijnen – draak (NRL) op BeIn 3
11:35 uur, Games voor mensen met speciale behoeften (Handisport) in Frankrijk 4
11×40, gratis oefening 3 (Formule 1, Nederlandse Grand Prix) op Canal + Sport
12 uren, Jura-tour (Fietsen) over sport in Frankrijk
12 uren, wereldbeker slalom (Roeien, La Seu-test (ESP)) op L’Equipe
12×40, In Lenzerheide (SUI). F. afdaling (MTB Wereldbeker) op L’Equipe
12×40, In Lenzerheide (SUI). F. afdaling (MTB Wereldbeker) op L’Equipe
12u45, Wereldkampioenschap Achtste Ronde. De eerste race (Supersport-test, Magny-Cours) op Eurosport2
13:00, Derde etappe: Manzaneda – Pereiro de Aguiar (107,9 km) (La Ceratizit Challenge by La Vuelta F) op Eurosport
13:00, Games voor mensen met speciale behoeften (Handisport) in Frankrijk 3
13u25, F- en H-races. (Biatlon, Martin Fourcade North Festival) op L’Equipe
13:30 Europese afdeling. derde ronde (Italiaans Open) op golf +
13 uur 50 Wereldkampioenschap Achtste Ronde. De eerste race (Superbike-test, Magny-Cours) op Eurosport2
14 uur, Biarritz – Bordeaux Beagle (Top 14, Dag 1) op Canal +
14 uur, In Lenzerheide (SUI). afdaling h (MTB Wereldbeker) op L’Equipe
14 uur, Challenger Race Frankrijk (tennis) op BeIn 1
14:30, Twintigste etappe: Sanxenxo – Mos. Castro de Herville (202,2 km) (Spanje tour) op Eurosport
14:30, Essie – Dijon (D1 Dames) te voet +
14:30, Reims – Gangan (D1 Dames) te voet +
14:30, Bordeaux – samen (D1 Dames) te voet +
14 uur 40 revalidatie praktijk (Formule 1, Nederlandse Grand Prix) op Canal + Sport
15 uur, Wereldkampioenschap Achtste Ronde. De eerste race (Supersport, Magny-Cours-test) op Eurosport2
15 uur, Finland – Kazachstan (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
15:55 uur, Custer – Bao (top 14, dag één) bij rugby +
15:55 uur, Brive – Perpignan (top 14, eerste dag) bij rugby +
16.00 uur, Multirugby (Top 14, Dag 1) op Canal +
16×12, W. serie (Auto’s, Nederlandse Grand Prix) op Canal + Sport
17.00 uur, 3e ronde (US Open) Over Eurosport2
17×50, 2e natuurlijk (Formule 3, Nederlandse Grand Prix) op Canal + Sport
18u00, Letland – Noorwegen (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
18u00, Cyprus – Rusland (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
18u00, Slovenië – Malta (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
18u00, Ierland – Azerbeidzjan (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
18u00, Servië – Luxemburg (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
18×10, Franse Stade – Race 92 (Top 14, Dag 1) op Canal +
18u15, 3e ronde (US Open) op Eurosport
19:00, 3e ronde (US Open) op Eurosport
19:00, 3e ronde (US Open) Over Eurosport2
20.00 uur, Amerikaanse kring. derde ronde (Open d’Atlanta) Wall Golf +
20.00 uur, Conclusie (Volleybal, Euro F) op L’Equipe
20u30, Servië – Polen (Volleybal, Euro H) op L’Equipe
20×41, Amerikaanse kring. derde ronde (Open d’Atlanta) sur Canal + Sport
20u45, Oekraïne – Frankrijk (WK 2022, Kwalificaties) op M6
20u45, Nederland – Montenegro (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
20u45, Faeröer – Denemarken (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
20u45, Gibraltar – Turkije (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
20u45, Slowakije – Kroatië (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
20u45, Schotland – Moldavië (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
20u45, Israël – Oostenrijk (WK 2022, kwalificaties) op L’Equipe
21.00 uur, 3e ronde (US Open) Over Eurosport2
21.00 uur, 3e ronde (US Open) op Eurosport
21u05, Toulon – Montpellier (Top 14, Dag 1) op Canal +
22.00 uur, Derek Bronson – Darren Till (MMA, UFC. Middengewicht) op RMC Sport 2
23 uur, 3e ronde (US Open) Over Eurosport2
23u30, 3e ronde (US Open) op Eurosport

READ  ITF Junior Championships in Clermont-Ferrand: de Fransen haasten zich naar de halve finales