Caribe Magazine

Carib Magazine is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Olympische Spelen Tokio: resultaten voor alle Fransen woensdag 28 juli

Hier zijn alle resultaten van de Franse atleten op de Olympische Spelen van Tokio op woensdag 28 juli.

Roeien

Een koppel vrouwen: Helen Lefevre en Elodie Ravera-Scaramozino voor de tweede plaats in Final B en achtste in het klassement van deze Olympische Spelen.

De vier dames (Finale B) om 2 uur: Viool Arnaudts, Margot Bellol, Marie Jacquet, Marie Jacquet,

Herenpaar (finale): Matteo Androdias en Hugo Boucheron in goud, voor Nederland en China

Women’s Light Oars (halve finale): Laura Tarantola en Claire Bovey kwalificeerden zich voor de tweede keer in de halve finale, achter het Britse duo Craig Grant.

Two Men Without Coxoen (halve finale): Guillaume Turlan en Thibaud Turlan werden uitgeschakeld in de halve finale.

Badminton

Heren enkelspel (teamwedstrijd) 13:40 Brice Leverdes v Z Jia Li (Maleisië)

Enkelspel Dames (Team Match): Xuefei Qi verslagen door Tzu-Ying Tai (Taiwan) (10-21, 13-21)

Mand

Heren van de eerste ronde / Groep A: Tsjechië – Frankrijk om 14 uur.

mand 3×3

Dames (halve finale) om 10 uur: Frankrijk – VS

De wedstrijd om de derde plaats om 13.45 uur of de finale om 14.55 uur.

Slalom Kano Kajak

Dames C1 (Kwalificatie) 5:50 uur: Marjorie Delassus

K1 Heren (Kwalificatie) 6:50 uur: Boris Neveu

wielrennen

Tijdrit dames enkelspel 4.30 uur: Juliette Lapus

Tijdrit heren enkelspel 7.00 uur: Remy Cavagna

De vergelijking

Gratis individuele dressuur om 10:30 uur Grand Prix: Morgan Barbanson-Mystery (Sir Donnerhall II)

Amerikaans voetbal

Ronde 1 Heren / Groep A: Frankrijk – Japan om 13:30 uur.

handbal

Ronde 1 Heren / Groep A: Frankrijk-Duitsland om 14.30 uur.

judo

Heren -90 kg: Alex Klerget, winnaar van zijn eerste gevecht tegen Ostoberion (Tadzjikistan). Volgende wedstrijd om 6.16 uur tegen Nederlander Van End

READ  Didier Deschamps spreekt voor het eerst sinds zijn vertrek uit de euro

Dames -70 kg: Margo Pino uitgeschakeld in haar eerste wedstrijd tegen het Griekse Teltsido

zwemmen

100m vrije slag heren (halve finale): Maxime Grost plaatste zich voor de finale met de achtste en laatste tijd van de halve finale.

200m schoolslag heren (halve finale): Antoine Fickert wordt uitgeschakeld in de halve finale

100 meter vrije slag dames (voorronde) 12.00 uur: Charlotte Bonet, Mary Whattell

200m rugslag heren (kwalificatie) 12:20 uur: Johan Ndwe Broward, Miwen Tomac

200m wisselslag heren (voorronde) 12:55 uur: Leon Marchand

4 x 200 m vrije slag estafette dames (kwalificaties) 13:17 uur: Frankrijk

Tennis

Heren Enkel (Ronde van 16) vanaf 4 uur: Ugo Humbert (Frankrijk) – Stefanos Tsitsipas (Griekenland), Jeremy Chardy (Frankrijk) – Liam Brody (Groot-Brittannië)

Gemengd dubbel (eerste ronde) vanaf 4 uur: Kristina Mladenovic / Nicholas Mahut (Frankrijk) – Elena Vesnina / Aslan Karatsev (Rusland)

schieten

Olympische pits dames (kwalificaties) 2 uur: Mélanie Couzy, Carole Cormenier

boog gooien

Enkelspel Heren (Ronde 32) 2:30 uur: Jean-Charles Valladonte, Pierre Plehon, Thomas Cherault

een barrière

470-Men Regatta om 5:05 uur: Jeremy Myon, Kevin Bibonnet

49er Regatta heren om 05.05 uur: Lucas Roal, Emile Amoros

RS:X (surfen) Regatta heren 05.05 uur: Thomas Goyard

RS:X (Surfen) Regatta Dames 5.15 uur: Charline Picon

Mixed Regatta Nacra 17 om 7.35 uur: Quentin Delabier, Manon Udinet

470 Regatta dames 07:50 uur: Camille Lewinter, Always Returns

FX Women’s 49ers Regatta om 07:50 uur: Lilly Sipesi, Albany Dubois

volleybal

Ronde 1 Heren/Groep B: Argentinië-Frankrijk om 07:20 uur.