Caribe Magazine

Carib Magazine is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Live Olympische Spelen (7e): Reiner hit! ochtend ramp

Het is zwaar! We detailleren hier alles Maar laten we niet vergeten: Teddy Reiner op tatami vanaf 4 uur ‘s ochtends om zijn derde Olympische titel te pakken en Florent Manaudou ‘s middags in de zwembaden om deel te nemen aan de race.

Frans programma om deel te nemen aan de race:

12:30 uur: Romain Langask, Antoine Rosner (golf)

2 uur: Mathilde Lamoul en Celine Guberville (2 shots)

2:30: Frankrijk-Canada (rugby)

2:30: Jilali Badrani (atleet – 3000m horden)

2u34: Christopher Six (rit)

2u45: Lolason Djohan (atleet – schijf)

2Q47: Louis Gillavert (atleet – 3000m horden)

2Q56: Lisa Barbelin (schieten)

3u04: Alexis Velot (Athene – 3000 m toren)

3 uur: Sylvain Andre en Romain Maheu in de eerste serie, Joris Dudette in de tweede (BMX-fietsen)
3 uur: Yannick Borrell, Alexandre Bardenet, Roman Cannon (duel)

3u15: Axelle Etienne in de tweede reeks (BMX rijden)

3:25: Rennell Lamolle (atleet – 800m)

03.30 uur: Mehdi Matila (zwemmen)

4 uur: Teddy Renner Rotatie in 2e (Judo)

Vanaf 4: Roman Deco in 14e (Judo)
4:25: Ludvi Vaillant (atleet – 400m horden)

4:41 uur: Wilfried Happio (Atleet – 400m horden)

Vanaf 5 uur: Marie Polo, Kevin Bibonnet, Jeremy Millon, Emile Amoros, Lucas Roal, Camille Lecointre, Alois Returnnaz

6 uur: Lea LaBrosse (trampoline)

7 uur: Mathilde Lamoul en Celine Guberville bevestigen of het de finale is (betaling)

7.15 uur: Frankrijk-Spanje (hand)

Vanaf 7.30 uur: Jean-Baptiste Bernaz, Alban Dubois en Lily Sibesi (zeilen)

07.45 uur: Boris Neveu (boot)
07:50 uur: Léa Labrousse indien definitief (trampoline)

9.00 uur: Boris Neveu Sea Final (boot)

10:20 Frankrijk – Nigeria (mand)

10:30 uur: Bevestiging kwartfinales (rugby)

READ  Wielrennen: Na een pauze van 4 maanden is Tom Dumoulin terug in de competitie

11:52 uur: Nicolas Touzant (paardrijden)

12:05 uur: Roger Diallo (atleet – hinkstapspringen)

12:16: Maxime Gross (geboorte)

12:20 uur: Florent Manaudou (zwemmen)

12:43: Melanie Henick

13u30: Morhad Amdouni (atlé – 10.000)

14.15 uur: wisselslag wisselslag (zwemmen)

14.45 uur: Rusland – Frankrijk (volleybal)