Caribe Magazine

Carib Magazine is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

abnormaal. Stefan Bern, die een “vuilnis”-hoofdstad achterliet, verkoopt zijn Parijse meubels op een veiling

Deze inhoud is geblokkeerd omdat je geen bots hebt geaccepteerd.

Klik ” Ik ga akkoord “, de samenzweerders worden gedeponeerd en u kunt de inhoud bekijken .

Klik “Ik accepteer alle tracers”U geeft toestemming voor het deponeren van trackers om uw gegevens op onze websites en applicaties op te slaan met het oog op personalisatie en advertentietargeting.

U heeft te allen tijde de mogelijkheid om uw toestemming in te trekken.
Beheer mijn keuzes

Dit wordt verkocht binnenveiling Georganiseerd door Maison Daguerre in Hotel Drouot op 25 januari.

18e eeuws eigentijds meubilair

“Het is zeker niet zonder pijn in mijn hart dat ik afstand doe van sommige van deze dingen, of schilderijen, of meubels, maar ik twijfel er niet aan dat ze hun toevlucht zullen vinden in andere gastvrije huizen waar ze net zo gewaardeerd zullen worden als ik, ’, legt Stefan Bern uit.

Onder de 150 stukken die de journalist met passie voor geschiedenis wilde weggeven, natuurlijk het oude maar ook het hedendaagse. “Bij het inrichten van het huis met 18e-eeuws meubilair, heb ik ervoor gezorgd om het te harmoniseren met hedendaagse designcreaties”, legt hij uit.

Kopers krijgen de kans om een ​​prachtig schilderij te bemachtigen uit het atelier van Martin van Mittens, die Elizabeth Christine van Brunswick-Wolfenbüttel, moeder van Marie-Thérèse van Oostenrijk en grootmoeder van koningin Marie Antoinette vertegenwoordigt. , geschat tussen de 15.000 en 20.000 euro.

Liefhebbers van hedendaags design zullen ongetwijfeld proberen de vergulde bronzen en bergkristalkroonluchter te bemachtigen, een unieke creatie van Hervé van der Straeten met een geschatte waarde tussen de € 12.000 en € 15.000. Om nog maar te zwijgen van de Marguerite tafels ontworpen door Hubert Le Gall, geschat tussen de 10.000 en 12.000 euro.

READ  Een artiest stierf tijdens een optreden op het Ambronay Barokfestival in Al Ain

Eten serveren zonder overheidssteun

Als Stefan Berne besloot een deel van zijn meubels weg te geven, was dat omdat zijn nieuwe woning in Birch ‘dure restauratiewerkzaamheden’ vereiste, legt hij uit. Deze erfgoedverdediger heeft al beslist om zich te vestigen in het voormalige Koninklijk en Militair College van Thiron-Gardais (Eure-et-Loir), dat hij sinds 2013 bezit en dat hij openstelt voor bezoekers.

Beheer mijn keuzes

Klik “Ik accepteer alle tracers”U geeft toestemming voor het deponeren van trackers om uw gegevens op onze websites en apps op te slaan met het oog op personalisatie en advertentietargeting.

Beheer mijn keuzes

De facilitator stelt dat er een “nieuwe ingang van het Koninklijk Legermuseum Museum” is en dat daar een “tijdelijke tentoonstellingsruimte” is ingericht, locaties die hij “zonder publieke steun” wil realiseren.